Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie ogłasza nabór

na stanowisko SPECJALISTY DO SPRAW ROZLICZEŃ PROJEKTU

po nazwą „Zawód = praca – programy wsparcia szkół prowadzących kształcenie zawodowe w powiązaniu z praktyczną nauką zawodu w Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie” dla osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego dla działania: 11.2. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe uczniów dla poddziałania: 11.2.1. Wsparcie szkolnictwa zawodowego – ZIT

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe z zakresu ekonomii,
  • ukończone kursy i szkolenia z zakresu zarządzania i rozliczania projektów, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, również z zakresu zasad równości szans kobiet i mężczyzn,
  • doświadczenie w obsłudze finansowo-księgowej projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
  • co najmniej trzyletni staż pracy zawodowej,
  • doświadczenie we współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego w zakresie realizacji działań współfinansowanych w ramach EFS,
  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
  • potwierdzona umiejętność prowadzenia PEFS,
  • potwierdzona umiejętność prowadzenia badań ewaluacyjnych
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz do korzystania z pełni praw publicznych,
  • niekaralność, w tym również za wykroczenia i przewinienia zawodowe,
  • doświadczenie w koordynacji działań i zadań projektowych,
  • dyspozycyjność, komunikatywność, sumienność, samodzielność, mobilność,
  • umiejętność organizacji czasu pracy.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgowości projektowej,
  • przygotowanie wniosków o płatność wraz z wymaganymi załącznikami,
  • prowadzenie wymaganej sprawozdawczości projektowej i rozliczeń projeku,
  • współpraca z koordynatorem w zakresie realizacji harmonogramu rzeczowo-finansowego,
  • prowadzenie PEFS,
  • współpraca z miejskimi organami odpowiedzialnymi za księgowanie projektu,
  • kontakt z Instytucją Pośredniczącą,
  • kontakty z innymi organami kontrolnymi,
  • inne zadania zlecone przez dyrektora Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie, nie wymienione powyżej a związane bezpośrednio z realizacją projektu.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • curriculum vitae,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przygotowanie do realizacji projektów unijnych (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach),
  • mile widziane referencje od pracodawców dotyczące realizowanych i rozliczanych projektów unijnych.

Do dokumentów należy dołączyć podpisane oświadczenie o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw rozliczeń projektu „Zawód = praca – programy wsparcia szkół prowadzących kształcenie zawodowe w powiązaniu z praktyczną nauką zawodu w Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie” ogłoszonego dnia 3 sierpnia 2018 r. i prowadzonego przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzania w każdym czasie. Oświadczam również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę w okresie od 1 września 2018 r. do 31 sierpnia 2021 r.,
  • zgodność z zasadami Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków m.in. z EFS na lata 2014-2020 i przepisami prawa.

Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie ul. Promienna 66 w godzinach od 8.00 do 15.00 lub przesłać pocztą na adres:

Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie
Promienna 66
43 – 603 Jaworzno

w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Specjalisty do spraw rozliczeń projektu „Zawód = praca – programy wsparcia szkół prowadzących kształcenie zawodowe w powiązaniu z praktyczną nauką zawodu w Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie”, w terminie do 31 sierpnia 2018 r. do godziny 15.00 (liczyć się będzie data wpływu oferty do Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie).

Informacja o wyniku naboru:

Dyrektor Centrum Kształcenia praktycznego w Jaworznie  informuje o nierozstrzygnięciu naboru na w/w stanowisko z powodu nie wpłynięcia ofert w ustalonym terminie.