Pierwsze spotkanie on-line i jednocześnie pierwsze wspólne działanie Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego w ramach XII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „WybieraMY odlotowo” dla uczniów ostatnich klas LO i techników z naszego miasta za nami.

Do współpracy przy realizacji tego przedsięwzięcia doradcy zawodowi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaworznie zaprosili Panią Magdalenę Dziedziak-Wawro z Uniwersytetu SWPS w Katowicach oraz Panią Izabelę Mias-Dudek z Regionalnego Centrum ds. LLL i ZSK Instytutu Badań Edukacyjnych w Katowicach.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się czym się kierować planując swoją karierę zawodową w zgodzie ze sobą i dbając o swój dobrostan. Poznali też koncepcję całożyciowego uczenia się i ZSK.

Honorowy Patronat nad Ogólnopolskim Tygodniem Kariery objął w naszym mieście Pan Prezydent Paweł Silbert.