pod hasłem:
„DoradzaMY – zawodowo, WybieraMY odlotowo” w Jaworznie

Kierując się zasadą „..jeśli się nie da, a bardzo się chce to można…” placówki należące do Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego podjęły się organizacji w naszym mieście w terminie 19 – 23 października br. kolejnej edycji OTK. Wydarzenie objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert.

Podobnie jak w ubiegłych latach adresatami wydarzenia są wszyscy potrzebujący wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery.

Mimo, że ze względów epidemicznych wiele działań zostało przeniesionych do świata wirtualnego to organizatorzy dołożyli starań, żeby proponowane inicjatywy były atrakcyjne i różnorodne. Wykazali się przy tym ogromną kreatywnością. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz dorośli mieszkańcy Jaworzna.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z Harmonogramem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem: „DoradzaMY – zawodowo, WybieraMY odlotowo” w Jaworznie umieszczonym poniżej oraz dostępnym pod linkiem https://tiny.pl/7lq3k i udziału w proponowanych przez nas wydarzeniach.

Przewodnicząca Rady JFDZ

Anna Skrzydłowska