Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie działając w imieniu Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego serdecznie zaprasza uczniów jaworznickich szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie projektu “WEEKENDOWE JAWORZNO DLA AKTYWNYCH”. Konkurs organizowany jest we współpracy z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie i stanowi część inicjatyw Jaworznickiego Maratonu Przedsiębiorczości, organizowanego w dniach 26 listopada – 7 grudnia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week).

Celem konkursu jest:

• rozwijanie przedsiębiorczości i kreatywności wśród młodzieży;
  • doskonalenie umiejętności przewidywania, planowania, oceny możliwości i zasobów;
  • motywowanie do aktywności;
  • kształtowanie i rozwijanie kompetencji przekrojowych;
  • poszerzanie zakresu wiedzy o swoim środowisku lokalnym;
  • promocja rozwoju miasta.

Termin nadsyłania prac upływa 5 grudnia 2018 r. Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody rzeczowe!

Szczegóły w załączonym regulaminie konkursu.

Plakat konkursu